Dołącz teraz - zarejestruj się w 15 sekund!

Umawiaj się na sex randki

Szybki Numerek w Szkolnej Toalecie

Judyta od lat wykładała na uczelni. Co dzień ten sam schemat, opierający się na wczesnym wstawaniu i pędzeniu do wygłodniałych wiedzy studentów. Tym razem wstała nieco wcześniej, miała czas na wyciągnięcie z szafy swojej krwisto czerwonej sukienki, która przylegała do każdego centymetra jej ciała. Wydekoltowana w łódkę, nieco powyżej kolana. Nie zabrakło także szpilek, które idealnie zgrywały się z sukienką.

Dojazd do uczelni był dobry, tak więc szybko dotarła na miejsce. Szybkim krokiem przeszła przed korytarz i trafiła do sali pełnej studentów. Wzrok pędzący po jej ciele dał się odczuć zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Wykład przeprowadzony szablonowo, bez rewelacji. Chociaż wzrok Judyty bardzo często zatrzymywał się na rozporkach młodych panów, doszukując się intymnych kształtów. Nie obyło się też bez krótkiej wymiany zdań z przystojnym studentem, który zawsze miał odmienne zdanie niż Judyta. Tomasz- bo tak miał na imię, z wykładu na wykład stawał się coraz bardziej arogancki.

Po skończonym tłumaczeniu logiki mozolnym słuchaczom udała się do toalety. Papieros zawsze pozwalał się jej zrelaksować, nawet w takich sytuacjach. Oparła się więc o ścianę kabiny, wsadziła zapalonego papierosa do ust i oddała się relaksującej pasji. W pewnym momencie poczuła na udzie klepnięcie męskiej dłoni. Tomasz. Jak zwykle w odpowiednim miejscu i czasie chciał dokuczyć Judycie. Ta była nieco inna niż na wykładzie. W odwecie ścisnęła jego pośladek i dmuchnęła mu dymem w twarz.

Tomasz nie czekając długo przyciągnął ją do siebie i bez słowa posadził na parapecie. O dziwo Judyta nie stawiała żadnych oporów. Zachowywała się tak, jakby już odczuwała gorące namiętności. Może to wina erotycznych filmików przed snem? Rozchyliła nogi, ale nie dała do siebie podejść. Nie minęła minuta, a Tomasz już stał przed nią z wiszącymi u kolan bokserkami. Judyta muskała młodzieńczego penisa doświadczonymi ustami delikatnie, z uczuciem. Lizała go od góry do dołu, co chwila ssąc i wsadzając go po same migdałki. Tomasz wył z rozkoszy, prawie wyrywając Judycie włosy z podniecenia.

Kiedy już nie był w stanie wytrzymać, złapał ją jeszcze mocniej, odwrócił tyłem i zaczął męską zabawę. Zaczął ją doprowadzać do szaleństwa zwinnym językiem, który pieścił jej łechtaczkę tak, że gotowa była zrobić wszystko dla dalszej akcji. Kilka klapsów sprawiło, że pośladki Judyty zaczerwieniły się jak młodzieńcze policzki. Po trzecim klapsie nakierował penisa na jej pochwę. Wszedł mocno, szybko, bez zbędnych pieszczot, które i tak na nic by się tu zdały. Wchodził w nią tak mocno, że wbiła się paznokciami w ścianę, tworząc ślady zadrapania.

Kiedy już doszedł Judyta padła na szeroki parapet. Opadła z sił, przykleiła się do zimnego marmuru i zamarła lekko wijąc się z rozkoszy. Zaparowane okna ze śladami palców szybko nie zniknęły, ubrania jeszcze dłuższą chwilę leżały na podłodze. Judyta zebrała się, tak samo jak rano ułożyła włosy i udała się na kolejną lekcję, w nieco lepszym humorze. Tomasz jeszcze dług dochodził do siebie. Pożegnał Judytę uśmiechem, czekając na nią w tym samym miejscu, dosłownie za godzinę.

Wszystkie postacie występujące w sex opowiadaniach są fikcyjne i mają ukończone 18 lat. Jednocześnie informujemy, iż wszystkie zdarzenia oraz bohaterowie są fikcyjni, a zbieżność zdarzeń, osób, czy nazwisk jest przypadkowa.

Dołącz teraz - zarejestruj się w 15 sekund!

Darmowe sex randki