Dołącz teraz - zarejestruj się w 15 sekund!

Umów się na sex randkę

Puszysta Blondyna Chętna na Seks Analny

Zarejestruj się, aby zobaczyć!

HaniaTomek

26 lat lat | Kobieta | 8 km od Ciebie

Puszysta Blondyna Chętna na Seks Analny

PROFIL ZWERYFIKOWANY

Interesuje Mnie

gangbang, wspólna kąpiel, seks analny, sponsoring, seks tradycyjny, przebieranki

Zadzwoń do Mnie

Numer telefonu:

708 877 574

Wewnętrzny:

344

Galeria Zdjęć (76)

Filmy (23)

O Mnie

Wiek:26 lat
Wzrost:175 cm
Status w związku:Wolna
Papierosy:Nie palę
Alkohol:Sporadycznie

Opis: Zupełnie prywatna para hobbystów seksu, finezyjnego, ale w szczególności perwersyjnego, chciałaby poznać Panów, którzy zechcieliby dołączyć do naszego układu i razem z nami oddawać się wyszukanym przyjemnościom płynącym z uprawiania seksu w układzie większym niż 1+1. Jeśli Twoja partnerka nie chce słyszeć o głębokim ostrym analu, podwójnej penetracji czy fistingu to… zrealizuj te fantazje z nami. A może miałbyś ochotę na naprawdę „głębokie gardło”? Jesteśmy otwarci na bardzo wiele, więc z miłą chęcią zrealizujemy każdy Twój pomysł. Jeśli chciałbyś powiększyć nasz układ o inną osobę nie będziemy mieli nic przeciwko temu.

Mamy po 27 lat, jesteśmy oboje BI, zadbani, ładnie opaleni, bardzo weseli, z naprawdę dobrym wykształceniem. Jeśli więc szukasz pary, z którą chciałbyś także oprócz wyuzdanego seksu porozmawiać, to trafiłeś z pewnością pod właściwy adres. Nie jesteśmy wyniośli i zarozumiali. Nie palimy.

Sytuacja wymusza na nas prośbę o sponsoring, ale z naszej strony gwarantujemy szczególną lubość do seksu oraz naprawdę moc niezapomnianych wrażeń. Nie będziemy psuli nastroju żadnymi żądaniami o dopłatę, to nie w naszym stylu. Będziesz potraktowany jako nasz przyjaciel i wspólnie będziemy bawili się seksem, a to chyba jest najlepszą gwarancją dobrej zabawy. Chętnie Panowie starsi, ale to nie warunek. Chętnie także stały, przyjacielski układ.

Erotomanów gawędziarzy onanizujących się do słuchawki prosimy o powstrzymanie się od odpowiadania na nasz anons. SMS-y także pozostawimy bez odpowiedzi, przykro nam.

Pozdrawiamy i czekamy

Dołącz teraz - zarejestruj się w 15 sekund!

Darmowe sex randki