Przygotowanie do Seksu – Atmosfera

Skorzystaj z oferty portalu Cyberrandka.eu i umawiaj się na niezobowiązujące sex randki z dostępnymi w okolicy kobietami.

Rejestracja jest darmowa i zajmuje 15 sekund!

Umawiaj się na sex randki!

Mężczyźni twierdzą, że kobiety za rzadko uprawiają seks. Kobiety twierdzą, że mężczyźni w głowie mają tylko seks. A może by tak skupić się na rzeczach, które wam obojgu sprawią przyjemność i będą podtrzymywać wzajemny ogień pożądania przez cały czas.

Utrzymuj więzi ze swoją kobietą

Zapewne część mężczyzn nie wie, że to, co najbardziej podnieca kobiety, to wspólna więź, która się tworzy między nimi. Poczucie bliskości, to jest sekret szczęścia kobiety i wasz sukces. Jeśli więc chcesz, by było wam wspaniale w łóżku i żeby się wam, na co dzień, dobrze układało, nie żałuj czasu i uwagi na to, by pokazać kobiecie, jak bardzo ci na niej zależy. Wystarczy naprawdę niewiele: czułe spojrzenie w ciągu dnia, telefon ze słowami “kocham cię”, pocałunek przesłany dłonią na pożegnanie, czuły głos w słuchawce telefonu przeznaczony tylko dla niej. To, co tak naprawdę liczy się dla kobiety, to właśnie te drobne gesty. Gdy ich nie brakuje, kobieta czuje się kochana i uwierz, będzie za tobą szalała, również w łóżku.

Kupujcie erotyczne książki

Dzięki nim poszerzycie swoją wiedzę o seksie. Pobudzony zostanie również wasz seksualny apetyt. Wybierzcie się wspólnie do księgarni, bądź zamówicie coś na stronach internetowych. Gdy już będziecie mieli książki w domu, obejrzyjcie je wspólnie, zakreślając (bądź pokazując sobie) to, co podoba się wam najbardziej. Być może, już przy najbliższej okazji to wykorzystacie – z radością dla obojga.

Zróbcie sobie niecodzienną kolację

Wybierzecie jakieś nietypowe miejsce: to może być wanna, łąka, bądź sypialnia. Jedzcie bez sztućców, karmcie się nawzajem, niech za talerz posłuży ciało partnerki. Jedzenie może być bardzo erotyczną czynnością. Skorzystajcie z tego.

Dotykajcie się

Warto jeden wieczór poświęcić tylko na dotykanie. Umówcie się, że możecie się dotykać wszędzie, tylko nie “tam”. W ten sposób ustalicie nową mapę waszych ciał. Być może nie wiesz, że skóra to jeden z największych erotycznych narządów. Podczas dotyku, pieszczot i pocałunków może dojść do prawdziwej ekstazy. Dodatkowo dotyk zbliża was do siebie jeszcze bardziej, buduje więź. Przypomnij sobie, jak miło jest położyć głowę na kolanach partnerki lub partnera. Ciągle dotykając się, masując, lekko ssąc niektóre obszary ciała, świetnie podtrzymujemy ogień namiętności.

Dotyk pozwala też wyrazić różne emocje. Może być wspierający, podniecający, opiekuńczy. Wykorzystujcie go czasami zamiast słów. Dla kobiety podniecające może być niby przypadkowe muśnięcie jej po piersi w miejscu publicznym np. przy podawaniu płaszcza. Przechodząc obok kobiety w domu, zamiast mijać ją obojętnie, możesz ją ścisnąć za ramię. W ten sposób pokazujesz jej, że jesteś z nią. Najważniejsze, by dotykać się jak najczęściej.

Rutyna to największy wróg

Często jest tak, że pary tkwią w jednym punkcie. Poznały sposób, który daje im szybkie zaspokojenie i… właściwie na tym poprzestają. To prawda, że tak jest wygodniej i łatwiej. Ale pamiętaj, że rutyna to największy wróg. Jest tyle pozycji, tyle gadżetów seksualnych, że szkoda marnować życia na tylko jedną pozycję, jeden sposób uprawiania seksu. Eksperymentujcie, a ogień namiętności zamiast przygasać, będzie ciągle płonął.

Zajmij się głową

Chociaż każdy z nas to lubi, nie wiadomo, dlaczego nie robimy tego sobie nawzajem. Mowa o masażu głowy. W wersji dla mężczyzn niech to będzie mycie i czesanie włosów kobiecie. Wszystkie kobiety na świecie uwielbiają chodzić do fryzjera. Jak myślisz, dlaczego? Bo fryzjer się nimi zajmuje! Najpierw myje głowę, potem robi masaż, następnie suszy i czesze włosy. Zapytaj się, która kobieta tego nie lubi. Nie znajdziesz takiej. W wersji dla kobiet niech to będzie masaż głowy mężczyzny. Taki masaż wykonać najlepiej na suchych włosach. Wykonuj koliste ruchy od potylicy do czoła.

Nie wstydź się prosić

Masz różne fantazje, ale wstydzisz się o nich mówić? A może tak się składa, że partnerkę podnieca to samo, tylko o tym nie wiesz? Podczas seksu możesz przecież nagle powiedzieć: “Dać ci klapsa?” albo: “Jeśli chcesz, możesz drapać mnie po plecach”. A kto wie, może klapsy wejdą do stałego repertuaru waszych zachowań seksualnych?

Rejestracja jest darmowa i zajmuje 15 sekund!

Darmowe sex randki!