Pozycje Seksualne – Pozycja Na Misjonarza

Skorzystaj z oferty portalu Cyberrandka.eu i umawiaj się na niezobowiązujące sex randki z dostępnymi w okolicy kobietami.

Rejestracja jest darmowa i zajmuje 15 sekund!

Umawiaj się na sex randki!

Pozycja na misjonarza – bezpieczna i pełna czułości

Pozycja misjonarska – któż z nas nie kochał się po misjonarsku? To wygodna, leniwa, klasyczna pozycja dla kobiet. Zarówno tych młodych , jak i starszych. Tu mężczyźni przejmują inicjatywę. A jeśli nie mają na to siły i zdrowia – po prostu leżą na partnerce.

Pewnie nie potrzeba jej opisywać, bo każdy wie, iż jest to pozycja w której kobieta leży z lekko rozchylonymi nogami, a mężczyzna w nią wchodzi.

Wiele kobiet  czuje się bezpiecznie w ramiona ukochanego, które  przyprawiają o błogostan, czułość, namiętność i  pełen komfort psychiczny. Pozycja misjonarska pozwala również na bliskość i kontakt wzrokowy. Można obserwować namiętny wyraz twarzy naszej drugiej , kochanej połówki tuż przed tym jak szczytuje , jak i podczas orgazmu.

Pozycja na misjonarza – wzmacnianie doznań

Dla wzmocnienia doznań w pozycji misjonarskiej można podłożyć poduszkę czy wałeczek. I oczywiście szaleć za pomocą nóg. Podnosić je do góry, czy też kłaść na barki partnera, gdzie kobiecy punkt G doznaje podniebnej rozkoszy… można się wznieść w kosmos! Bądź po prostu opleść partnera nogami. Aż w końcu można go zwalić z siebie i zaproponować inną pozycję.

Wbrew pozorom i kobieta może się tu uaktywnić i pokazać swój temperament erotyczny: poruszając  biodrami w tył i w przód (w momentach, gdy partner się unosi), mocno dociskając się do partnera, wtulając się w niego, przejeżdżając dłońmi raz po raz po kręgosłupie, całować uszy, szyję i usta. Czy też zaszaleć i dać klapsa w pupę! Dla tych bardziej żądnych mocnych wrażeń dozwolone jest i delikatne wbijanie pazurków. Wszystko zależy od tego co lubicie.

Pozycja na misjonarza jest dobra na wszystko

Niektórzy uwielbiają  pozycję misjonarską, gdyż pozwala ona wyzbyć się kompleksów. Każde ciało wygląda pięknie, gdy jest tak ponętnie rozłożone… wszystko się rozchodzi i gdzieś znika. Co więcej tak naprawdę nie wymaga ona dużego wysiłku w swej najprostszej formie.

Po wyczerpującym dniu i przy dużym apetycie seksualnym to idealna pozycja!

Istnieje teoria, iż jest to wymarzony układ ciał do zajścia w ciążę. Leżąc na plecach szyjka macicy jest zanurzona w nasieniu, co ułatwia drogę plemnikom.

Inną zaletą  pozycji misjonarskiej są wolne dłonie, gotowe do każdych pieszczot. A więc przystępujmy do działania!

Rejestracja jest darmowa i zajmuje 15 sekund!

Darmowe sex randki!