Pozycje Seksualne – Pozycja Na Jeźdźca

Skorzystaj z oferty portalu Cyberrandka.eu i umawiaj się na niezobowiązujące sex randki z dostępnymi w okolicy kobietami.

Rejestracja jest darmowa i zajmuje 15 sekund!

Umawiaj się na sex randki!

Pozycja na jeźdźca – szaleństwo macicy!

Pozycja na jeźdźca to kobiece szaleństwo w dosłownym tego słowa znaczeniu! Będąc na górze macie okazję do pokazania pazurków, ukazania waszej dzikiej natury i tkwiącej w was kreatywności. Podczas erotycznych podskoków możecie masturbować dłońmi i siebie po piersiach czy łechtaczce , i męża po klejnotach, udach.

W tej erotycznej pozycji możecie docisnąć swe ścianki pochwy do penisa i ocierać się nimi do osiągnięcia orgazmu . To przyjemne tarcie możecie wykonywać wyginając swe ciało do tyłu… kładąc głowę na kostkach partnera i unosząc się z powrotem. Możecie również przytulić się do partnera i go wycałować.

Jest to również świetna pozycja na wykonanie masażu erotycznego – w skróconej wersji – sobie jak i partnerowi Z dodatkiem pachnącego olejku z feromonami czy też takiego, który jeszcze bardziej rozpali zmysły!

Pozycja na jeźdźca – podniecające widoki dla partnera

Pozycja na jeźdźca to prawdziwa uczta dla oczu waszego partnera. Rozkoszuje się on waszymi podskakującymi piersiami, chwyta za pośladki czy za biodra i kieruje waszym rytmem (choć to kobiety posiadają tu władzę, ograniczoną – jeśli mają związane ręce).

Możecie się nachylić swymi melonikami nad usta partnera i go podrażnić, poocierać się, dać mu possać sutki , czy też kazać mu pościskać, pogłaskać je dłońmi , jednocześnie ostro dociskając i kontrolując sytuację „na dole”. Wykonując biodrami ruchy rotacyjne, poprzeczne, w osi pochwy. Kontrolujecie przebieg stosunku, kąt i głębokość penetracji.

Aby zadowolić partnera w erotycznej pozycji na jeźdźca kobiety mogą odwrócić się tyłem (np. kucając) i ostentacyjnie wkładać i wyjmować z siebie penisa, tak by partner mógł obserwować jak penis zatapia się w pochwie i jak się z niej wydobywa. Możecie przyspieszać i zwalniać tempo wsuwania i wysuwania.

Na podniesienie męskiego ciśnienia po kilku szaleństwach, ostatecznie można włożyć prącie w pochwę, położyć się na partnerze i złączyć nogi. Zazwyczaj wytrysk gwarantowany! Jeśli nie to pracujcie mięśniami Kegla, ostro wibrując!

Pozycja na jeźdźca to niezła zabawa!

Pozycja na jeźdźca to przygoda i zabawa. Związana głównie z nauką doznawania przyjemności na różnych głębokościach penetracji pochwy. Można również pieścić się dodatkowo wibratorem po łechtaczce, czy też partnera po złączeniu między penisem a jądrami. To obserwacja mimiki podczas orgazmu, bliskość, pikanteria, witalność i wszystko , co tylko zapragniecie!

Istnieje wiele możliwości ocierania się i eksperymentowania w tej pozycji. Ale tu już niech popracuje wasza wyobraźnia! Przecież nie muszę wszystkiego podawać na tacy

Pozycja na jeźdźca to erotyczna kreatywność, a więc uruchomcie swe fantazje i działajcie dla obopólnej przyjemności z wykorzystaniem swych części ciała jak i zabawek z sex shopu!

Rejestracja jest darmowa i zajmuje 15 sekund!

Darmowe sex randki!