Pozycje Seksualne – Kwiat Lotosu

Skorzystaj z oferty portalu Cyberrandka.eu i umawiaj się na niezobowiązujące sex randki z dostępnymi w okolicy kobietami.

Rejestracja jest darmowa i zajmuje 15 sekund!

Umawiaj się na sex randki!

Pozycja kwiat lotosu – jak to robić?

Pozycja kwiat lotosu – brzmi bardzo oryginalnie i egzotycznie. I taka właśnie jest! A jak to wygląda?

pozycji kwiat lotosu partnerzy siadają na sobie ze skrzyżowanymi nogami. Oczywiście kobieta na mężczyznę i przytulają się do siebie.

Inny wariant tej pozycji – kobieta leży na plecach i składa nogi w kwiat lotosu, a mężczyzna w nią wchodzi .

Pozycja kwiat lotosu – kobiety i mężczyźni

W pierwszym wariancie pozycji kwiat lotosu kobieta może regulować głębokość wsuwanego w nią penisa poprzez posuwiste ruchy w przód i tył. Pchnięcia mogą być delikatne, jak i bardzo głębokie. W zależności od potrzeb i nastroju. Można je wykonywać dynamicznie, bądź bardzo namiętnie.

W tej pozycji partner  się dostosowuje do pragnień partnerki. Może ją również pieścić swymi dłońmi po kręgosłupie, piersiach lub mocno ją złapać za pośladki i dać klapsa czy też pieszczotliwie wymasować.

W drugim wariancie to on przejmuje inicjatywę, a kobieta doznaje kosmicznego orgazmu. Jednakże partner musi pamiętać, by nie napierać za mocno na nogi partnerki, gdyż może jej sprawić ból.

Pozycja kwiat lotosu wymaga i od kobiety, i od mężczyzny siły, dobrej kondycji oraz sprawności fizycznej … dlatego też  jest zalecana dla par, gdzie kobieta jest drobnej budowy oraz oboje partnerzy mają do czynienia ze sportem i rozciąganiem  się na co dzień, a nie od święta.

Pozycja kwiat lotosu – wady i zalety

Pozycja kwiat lotosu umożliwia wszelkie pocałunki, czuły dotyk, głęboką penetrację, ocieranie się o siebie, jak i przytulanie. Słowem to pozycja dla spragnionych czułości przytulasków.

Nie ma tu za dużej swobody ruchów, ale dla seksualnych akrobatów zawsze istnieje możliwość urozmaicenia tej pozycji. Kobieta prócz pchnięć w przód i w tył może wygiąć swe ciało w tył, jak i podrażnić się z partnerem poprzez zupełne wyjmowanie i wkładanie jego penisa w swą pochwę. Może się nim również poocierać w okolicach intymnych.

Pozycję kwiat lotosu poleca się jako finalną, w ostatniej fazie stosunku, gdyż jest trudna do utrzymania na dłuższą metę.

Rejestracja jest darmowa i zajmuje 15 sekund!

Darmowe sex randki!