Dołącz teraz - zarejestruj się w 15 sekund!

Umawiaj się na sex randki

Ostry Sex w Lesie

O swoich problemach seksualnych Alicja dowiedziała się w swoje trzydzieste urodziny, osiem miesięcy po urodzeniu bliźniaków. Początkowo niechęć do seksu tłumaczyła zmęczeniem i trudnym porodem, z czasem doszła jednak do wniosku, że coś jest nie tak.

– Po pierwszej ciąży miałam ochotę na sex prawie od razu, a teraz nie czuję żadnego pożądania, żadnych emocji, chociaż w moich uczuciach do Marcina nic się nie zmieniło – żaliła się przyjaciółkom podczas babskiego wieczoru, na który wyrwała się dzięki niespodziewanemu nalotowi teściowej, która – jak stwierdziła – wpadła, by trochę odciążyć młodą matkę.

– Jak zwiększyć libido? – pytała Alicja z nadzieją, że przyjaciółki znajdą skuteczny sposób.

Pomysłów było wiele, począwszy od bielizny erotycznej, poprzez afrodyzjaki, wspólne wakacje lub kąpiel. Któraś poradziła nawet, by Alicja znalazła sobie młodego kochanka lub przypnie prowadziła mężowi na jedną noc panienkę z agencji towarzyskiej, obserwując ich igraszki erotyczne niczym film. Ten pomysł został odrzucony radykalnie, pozostałe były już przez Alicję przerabiane, jednak żadne z nich nich nie okazało się trafione.

– Najlepiej kup w aptece jakieś leki na potencje dla kobiet – odezwała się milcząca do tej pory Ilona.

– A takie coś w ogóle istnieje? – zapytała Alicja nie kryjąc zaskoczenia.

– Tak. Moja bratowa kupowała kiedyś w sklepie internetowym http://libido24.pl i chyba nawet zaopatruje się tam do tej pory. Miała niskie libido, nie czuła pożądania, sex był dla niej koszmarem. Poradziła się swojego ginekologa, a ten polecił jej tabletki na potencje dla kobiet. Nie pamiętam nazwy, ale można je kupić bez recepty, zresztą jest kilka medykamentów o tym działaniu – mówiła Ilona.

– Nie wiedziałam, że coś takiego istnieje, wszędzie trąbią o Viagrze dla mężczyzn i jakichś innych tabletkach, kremach czy żelach, które niby mają czynić cuda – próbowała żartować Alicja.

– Cuda to będzie czynił twój mąż, gdy zobaczy zamiast żony napaloną lwicę – żartowała Eryka.

Alicja postanowiła skorzystać z rady przyjaciółki. Kopiła w aptece odpowiedni specyfik i w tajemnicy przed mężem rozpoczęła kurację. Pierwsze dni niczym nie różniły się od wcześniejszych, Alicja zaczęła wątpić w działanie leku, jednak zmieniła zdanie podczas wspólnego spaceru na grzyby.

Oboje z mężem byli zapalonymi grzybiarzami, każdego roku zaopatrywali całą rodzinę w borowiki i podgrzybki. Spacerując leśnym duktem Alicja ni stąd ni zowąd poczuła ochotę na sex. Delikatnie dotknęła rozporka męża, dając mu tym samym znak.

Zaskoczony mężczyzna spojrzał na żonę, która energicznym ruchem rozpięła rozporek męża i zaczęła pieścić jego klejnoty. Marcin nie pozostał dłużny. Jednym ruchem odwrócił Alicję i energicznie wbił się od tyłu w jej cipkę, pieszcząc przy tym nabrzmiałe sutki i wgryzając się w szyję. Posuwał ją zdecydowanie, równo i miarowo, tak, jak lubiła. Krzyki i pojękiwania Alicji świadczyły o tym, że Marcin sprawia jej przyjemność. Szczytowali niemal jednocześnie. Zmieniając pozycje zabawiali się kilkadziesiąt minut. Ostatni stosunek Marcin dopełnił delikatnym klapsem, tłumacząc żonie, że jest to kara za przymusową wstrzemięźliwość. Dwa dni później rozemocjonowana Alicja opowiadała przyjaciółkom, że Viagra dla kobiet faktycznie potrafi działać cuda i obudzi gorącą lwicę nawet w baśniowej Królowej Śniegu.

Wszystkie postacie występujące w sex opowiadaniach są fikcyjne i mają ukończone 18 lat. Jednocześnie informujemy, iż wszystkie zdarzenia oraz bohaterowie są fikcyjni, a zbieżność zdarzeń, osób, czy nazwisk jest przypadkowa.

Dołącz teraz - zarejestruj się w 15 sekund!

Darmowe sex randki