Dołącz teraz - zarejestruj się w 15 sekund!

Umawiaj się na sex randki

Niewdzięczna Żona

Urodziłam się w przykładnej, dobrze ustawionej rodzinie. Starzy zawsze byli dumni z inteligentnej, grzecznej a przy tym pięknej córki. Od dziecka żyłam w świadomości że wszystko co robie jest dobre i zawsze dostawałam to, czego chciałam. Pomyślicie sobie, żyć nie umierać. Ale tak naprawdę takie życie, to jak piękna złota klatka, w której musicie wciąż siedzieć i nie możecie zasmakować wolności.

Pewnego dnia, kiedy wracałam ze szkoły (wtedy byłam jeszcze w pierwszej klasie gimnazjum), zaczepił mnie pewien facet w średnim wieku. Zaproponował mi karierę modelki, ale pod warunkiem że się z nim prześpię. Wiedziałam, że nie muszę sypiać z byle kim, bo jeśli tylko sobie zażyczę, ojciec może załatwić mi port folio. To też mu powiedziałam. Mężczyzna odczepił się i odszedł. Kiedy jednak poprosiłam starego o kasę na próbne zdjęcia, odmówił. Po raz pierwszy w życiu czegoś mi odmówiono. Wpadłam w nieokiełznany szał, byłam gotowa przelecieć przez łóżka każdego, kto mógłby pomóc mi w zrobieniu kariery. Tak też się stało. Miesiąć później poznałam Andrzeja, 42 letniego wpływowego faceta. Znana szycha w modelingu. Miał żonę (stara, gruba i brzydka) i trójkę rozwrzeszczanych dzieciaków. Chyba nikt w takim wypadku nie chciałby wracać do domu, jednak on udawał przed rodziną że wszystko jest ok i wciąż tam mieszkał.

Pamiętam, jak zrobiliśmy to po raz pierwszy. Był w tedy lekko wstawiony i brutalny. Traktował mnie jak zabawkę, a mnie się to podobało. Zawsze podczas masturbacji, lubiłam być wobec siebie ostra i bezlitosna. Kiedy znaleźliśmy się w jego hotelowej sypialni, zerwał ze mnie sukienkę i zaczął lizać moje sutki. Czułam się jak w raju, kochałam robić to co zakazany i wzbudzające dreszcz emocji. Powoli zsuwał się coraz niżej i wkońcu pieścił językiem moją łechtaczkę. Jedną ręką masowałam sobie piersi, a drugą rozpiełam jego rozporek. Zsunęłam bokserki, a moim oczom ukazał się wielki, sterczący penis który domagał się wejścia w moją małą, bezbronną cipkę. Rozchyliłam nogi, czekając na tę chwilę, ale Andrzej złączył je i kazał mi nadstawić pupę. Posłusznie odwróciłam się i wystawiłam tyłeczek, a on brutalnie, bez żadnego ostrzeżenia wtargnął we mnie. Przeszwała mnie rozkosz i ból na przemian. Ujeżdżałam jego dzikiego rumaka dobre 10 minut, aż wkońcu szczytowałam. Fala orgazmu zalała moje ciało i prawie w tym samym momencie gorąca sperma trysnęła z penisa Andrzeja prosto do mojego wnetrza. Nagle zadzwoniła jego komórka.

– Niech się pierdolą – powiedział, wciąż trzymając we mnie swojego fiuta.

– Odbierz, to może być coś ważnego – powiedziałam.

Andrew niechętnie „wyszedł ze mnie” i odebrał komórkę.

– Co? W hotelu. Nie. Obudziłaś mnie. Będę jutro po południu. Tak. Ja też, pa. – odłożył słuchawkę.

– Żona? – spytałam.

– Taa.. ta niewdzięczna rura zawsze musi mi zepsuć najlepszą zabawę. – mruknął.

Wszystkie postacie występujące w sex opowiadaniach są fikcyjne i mają ukończone 18 lat. Jednocześnie informujemy, iż wszystkie zdarzenia oraz bohaterowie są fikcyjni, a zbieżność zdarzeń, osób, czy nazwisk jest przypadkowa.

Dołącz teraz - zarejestruj się w 15 sekund!

Darmowe sex randki