Najlepsze Pozycje Seksualne – Ranking

Skorzystaj z oferty portalu Cyberrandka.eu i umawiaj się na niezobowiązujące sex randki z dostępnymi w okolicy kobietami.

Rejestracja jest darmowa i zajmuje 15 sekund!

Umawiaj się na sex randki!

Klucz do osiągnięcia satysfakcji w kontaktach seksualnych leży w dobrym wyborze pozycji seksualnej do budowy i możliwości obu partnerów. Dlatego zanim zacznie się próbować ryzykowne i oryginalne pozycje seksualne, warto poznać budowę własną i partnera oraz odpowiedzieć sobie, czego się pragnie. Dla kobiety najczęściej znaczenie ma ułożenie penisa: jego grubość i długość, jak również rytm penetracji oraz czas trwania stosunku seksualnego. Które z poniższych pozycji oceniane są najwyżej przez kobiety? A które lubisz najbardziej Ty?

Pozycja klasyczna

Pozycja klasyczna posiada wiele odmian. Jest to jedna z najprostszych i najczęściej wybieranych pozycji do zbliżeń z partnerem. Kobieta leży na plecach, a mężczyzna na niej, opierając swój ciężar ciała na łokciach oraz kolanach. Pozwala to na swobodny kontakt z partnerem, wymianę czułych gestów, pocałunków, dotyku. To pozycja sprzyjająca bliskości. Minusem jest jednak to, że w klasycznej odmianie wiele kobiet narzeka na niewystarczająco intensywne doznania, czemu można zaradzić podkładając pod pupę poduszkę.

Jeśli kobieta pragnie głębszej penetracji, to rozwiązaniem jest zarzucenie stóp i oplecenie nogami pleców partnera. Pozycja ta jednak nie jest wskazana przy długim członku.

Pozycja na jeźdźca

Wiele kobiet ją wprost uwielbia. Osiągając dzięki niej wolność, nieskrępowane możliwości przeżywania rozkoszy w różnym wydaniu. Mężczyźni z kolei najczęściej wzrokowcy doceniają możliwość obserwacji kobiety i jej poruszającego się ciała.

Siła i intensywność doznań w pozycji na jeźdźca uzależniona jest od odchylenia ciała oraz intensywności ruchu kobiety, która może sama decydować o tym, jak głęboka ma być penetracja. Mężczyzna z kolei ma wolne ręce i może nimi masować ciało ukochanej: zarówno piersi, jak i w niektórych wersjach pozycji również łechtaczkę. Minusem  może być wymagana dobra kondycja ud, których mięśnie po zbliżeniu bywa, że po prostu bolą….

Od tyłu

Jeśli partnerzy są fizycznie dopasowani, wiele kobiet jako jedną z ulubionych pozycji wymienia tak zwaną pozycję na „pieska”. Z drugiej strony nie brak głosów, które przekazują coś wręcz przeciwnego, uważając ją w skrajnych przypadkach za poniżającą. Mimo to pozycja od tyłu stanowi jedną z najczęściej wymienianych jako ulubiona. Kobiety jako zalety podkreślają niesamowitą jakość doznań, „lepsze czucie” partnera oraz możliwość szybszego dojścia o orgazmu. Podczas stosunku partner sam wybiera rytm i głębokość penetracji.

Na łyżeczkę

Bardzo przyjemna i relaksująca pozycja, którą lubi wiele kobiet. Dobry sposób na miłosne zbliżenie, gdy oboje partnerów jest zmęczonych lub rozbudzonych w środku nocy. Może być praktykowana przez dłuższy czas, bez ryzyka, że utraci się siły, czy chęć do stosunku. Pozycja pozwala drażnić przednią ścianę pochwy oraz ręką stymulować łechtaczkę. Nie obciąża ani rąk, ani nóg, uwalnia ciało zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Istnieje możliwość cichego odbycia stosunku pod przykryciem, często również wtedy, kiedy w pokoju znajduje się osoba trzecia. Ponadto pozycja ta polecana jest dla kobiet, które spodziewają się dziecka, w trakcie niej nie dochodzi do ucisku brzucha. Minusem, jaki się wymienia najczęściej, jest brak kontaktu twarzą w twarz.

Pozycja 69

Jedna z klasycznych pozycji uprawiania seksu oralnego – pozycja 69. Pozwala na równoczesne pieszczenie miejsc intymnych obojga partnerów. Kobieta pochyla się nad członkiem, a mężczyzna nad jej łechtaczką i wargami sromowymi. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna mają lekko rozchylone nogi. Pozycja ta ma wiele wersji. Najpopularniejsza to: pozycja klęcząca 69, stojąca 69, boczna 69, siedząca 69.  Zmienianie i modyfikowanie pozycji seksualnej pozwala partnerom czerpać dużą satysfakcję. Niektóre kobiety jednak wskazują, że pozycja ta wymaga wiele doświadczenia. Często powtarza się, że jednocześnie pieszczenie i bycie pieszczoną nie pozwala skupić się na własnej przyjemności lub pieszczeniu partnera.

Na siedząco

Pozwala wtulić się w partnera, być bardzo blisko oraz poczuć go całym sobą. Pozycja ta wymieniana jest jako jedna z najprzyjemniejszych. W tej pozycji partnerzy mogą siebie wzajemnie obserwować. Jest ona polecana zwłaszcza wtedy, kiedy seks często kończy się przed czasem i odpowiednim ułożeniem ciała pragniemy opóźnić finał. Głębokość penetracji można dowolnie zmieniać i kontrolować. Kobieta w tym ułożeniu decyduje o rodzaju pieszczot.

Rejestracja jest darmowa i zajmuje 15 sekund!

Darmowe sex randki!