Kobiece Piersi – Małe, a Może Duże?

Skorzystaj z oferty portalu Cyberrandka.eu i umawiaj się na niezobowiązujące sex randki z dostępnymi w okolicy kobietami.

Rejestracja jest darmowa i zajmuje 15 sekund!

Umawiaj się na sex randki!

Kobiece piersi od zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem mężczyzn. Zapewne z uwagi na to, że piersi na pierwszy rzut oka pokazują widoczną różnicę płci. Matka natura niejednakowo przydziela te atuty kobiecości. Jedne kobiety dostają zbyt mało drugie zaś nie tyle ile by chciały. A jak na to wszystko zapatrują się mężczyźni? Czy ze względu na to że są wzrokowcami rozmiar biustu faktycznie ma znaczenie?

Natura obdarzyła kobiety w piersi w jednym konkretnym celu, aby mogły wykarmić swoje potomstwo mlekiem. Jednakże zaklasyfikowanie piersi jedynie do rolki poidełka byłoby sporą niesprawiedliwością. Piersi składają się przede wszystkim z tkanki tłuszczowej a tylko niewielka ich część zajmowana jest przez gruczoły mlekowe. Także w przypadku produkcji mleka wielkość biustu nie ma najmniejszego znaczenia. Czy to miseczka A czy D ilość produkowanego mleka zazwyczaj jest wyprodukowana w odpowiedniej ilości.

Kobiece piersi, a ich działanie na facetów

Mężczyźni na widok kobiecego biustu potrafią stracić głowę. Od zawsze wzbudzają w nich zachwyt i fascynację czasami nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Piersi działają na faceta jak magnez a im bardziej wyeksponowany tym większym cieszy się zainteresowaniem. Nie ma chyba na świecie faceta, który mijając kobietę z głębokim dekoltem nie zawiesi przelotnie na nim oka.  Powszechnie uważa się że mężczyźni wolą kobiety z dużym biustem. Wynikać to może z coraz większej ilości operacji powiększania biustu. 

Tylko co tak naprawdę oznacza duży biust? Przeważnie duży biust zaczyna się od miseczki C i wyżej. Czyli różnica 18 centymetrów pomiędzy obwodem pod biustem a w biuście. Statystycznie w Polsce przeważają kobiety z piersiami w rozmiarze B i C co zalicza nasze Polki do biuściastych kobiet.

Problem z dużym biustem pojawia się również w kwestii biustonosza. Dla Pań o bogatej klatce piersiowej często proponowane są staniki w smutnych kolorach, szarych i czarnych z dość dziwnymi konstrukcjami sprawiające wrażenie, że każdy duży biust jest brzydki i obwisły i koniecznie trzeba go zakryć. Owszem zdarza się tak  ale jeżeli duży biust jest zadbany może być również atrakcyjny jak ten mniejszy i należałoby go wyeksponować.

Czasopisma dla Panów popularyzują kobiety szczupłe z dużym biustem, dlatego też wiele kobiet popada przez to w kompleksy i ma problem z zaakceptowaniem swojego „niedoskonałego” ciała. Niestety te wszystkie okładkowe Panie kojarzące się z ideałem w rzeczywistości potrafią wyglądać gorzej niż nie jedna kobieta. To za sprawą operacji plastycznych, retuszom ich ciała stają perfekcyjne. Takiego efektu nie da się osiągnąć w naturalny sposób.

Kobiece piersi – słów kilka

Nie tylko duże piersi

Jak się okazuje nie każdego faceta kręci duży biust. Niektórzy nie lubią typ kobiety o wielkim biuście. Sporo zaś mężczyzn wydaje niesprawiedliwą opinię, że kobietom o dużym biuście mózg poszedł w piersi.

Naturalne piersi

Przeważająca liczba mężczyzn jest zgodna w jednej kwestii dotyczącej piersi. Muszą być naturalne. Dla większości z nich sztuczny silikon nigdy nie zastąpi naturalnej miękkości kobiecej piersi.

Rozmiar piersi

Zatem nie warto zamartwiać się czy biust jest za mały czy za duży. Dla większości facetów rozmiar piersi naprawdę nie ma znaczenia, uwielbiają biust kobiety, która kochają . I w tym przypadku nie jest istotna wielkość, kształt czy jędrność. Akceptujcie je i bądźcie z nich dumne.

Rejestracja jest darmowa i zajmuje 15 sekund!

Darmowe sex randki!