Ile Powinien Trwać Stosunek Seksualny?

Skorzystaj z oferty portalu Cyberrandka.eu i umawiaj się na niezobowiązujące sex randki z dostępnymi w okolicy kobietami.

Rejestracja jest darmowa i zajmuje 15 sekund!

Umawiaj się na sex randki!

W seksie aż roi się od zabobonów. Jeden z nich dotyczy długości stosunku seksualnego. Powszechnie się sądzi, że noc ma być gorąca – cała, wypełniona namiętnością od zmroku do świtu. Taką intymność kreśli też wielu reżyserów, niekoniecznie filmów tylko dla dorosłych. Tymczasem niewiele osób głośno ma odwagę się przyznać, że najlepszy stosunek seksualny to ten, który mieści się w okresie od 7 do 13 minut. Fakt ten udało się ustalić naukowcom podczas anonimowego badania…Wyniki potwierdzają uniwersalną zasadę – liczy się jakość a nie długość.

Wymarzony stosunek seksualny

Potrzeby są inne niż wyobrażenia. Najbardziej atrakcyjna okazała się penetracja (czyli czas liczony od włożenia członka do pochwy do wytrysku) trwająca od 7 do 13 minut. Taki stosunek określono jako najbardziej pożądany. W kategorii „odpowiedni” zmieściła się penetracja trwająca od trzech do siedmiu minut. Niestety obok tych badań istnieją wyniki innych, w których wiele kobiet i mężczyzn twierdzi, że udany stosunek seksualny nie powinien trwać krócej niż 30 minut.

Za krótki, za długi…

Jako za krótki określono stosunek płciowy trwający od 1 do 2 minut. Natomiast penetracja trwająca od 10-30 minut jest postrzegana jako stanowczo za długa.

Zamiast rozczarowania – zadowolenie

Wyniki jasno pokazują, że nie należy mieć nierealnych oczekiwań. Bezsensowne jest dążenie do ideału, który jest już u swoich podstaw zakłamany. To rodzi tylko frustracje i niezadowolenie  z życia seksualnego.

Wyniki badań naukowców z Kanady i USA pokazują, że penetracja w trakcie stosunku seksualnego przeciętnej pary trwa od 3 do 13 minut.

Błędem jest kierowanie się nieprawdziwymi danymi i stawianie sobie niemożliwych do spełnienia wymogów.  Do seksu dobrze podejść bez obaw i lęków, które mają źródło właśnie w stereotypach. W ten sposób można ograniczyć występowanie wielu zaburzeń seksualnych.

Jak wydłużyć zbyt krótki stosunek seksualny?

Znając już ogólne dane, można spojrzeć na temat bardziej realnie. Podstawa to zrozumienie, że najzdrowszy seks to ten normalny, a niewyczynowy, sztucznie i przesadnie przedłużany.

Jeśli partner kończy zbyt szybko, a sama penetracja trwa krócej niż trzy minuty, warto spróbować kilka sposobów na wydłużenie stosunku. W sprzedaży są specjalne żele, spraye oraz kremy nanoszone na członek, dzięki którym można kochać się dłużej. Dodatkowo wielu parom pomaga seks w prezerwatywie. Inny sposób to ćwiczenie mięśni Kegla. Podobnie jak kobieta nad ich sprawnością może pracować mężczyzna. Uruchomienie podobnego mechanizmu jak zatrzymywanie strumieniu moczu podczas przebywania w toalecie może zdziałać cuda. Najprostszym sposobem wydaje się jednak co innego. Gdy mężczyznę ogarnia duże podniecenie, przerwanie stosunku i wyciągnięcie penisa z pochwy lub zwolnienie ruchów frykcyjnych (nie stymulując się dodatkowo przez 15-30 sekund).

Rejestracja jest darmowa i zajmuje 15 sekund!

Darmowe sex randki!