Gra Wstępna – Jak Powinna Wyglądać?

Skorzystaj z oferty portalu Cyberrandka.eu i umawiaj się na niezobowiązujące sex randki z dostępnymi w okolicy kobietami.

Rejestracja jest darmowa i zajmuje 15 sekund!

Umawiaj się na sex randki!

Co to jest gra wstępna

Gra wstępna to zmysłowe gesty, dotyk, pełne pożądania słowa i preludium zbliżenia, chociaż często sama w sobie gra wstępna jest już spełnieniem i cudownym przeżyciem.

Zaczynać się może w czasie wieczornego spaceru, romantycznej kolacji, czułej rozmowy i głębokich pocałunków. Gra wstępna to poznawania nawzajem swoich zmysłów, odkrywanie bliskości i erotyzmu. Niestety, często kochankowie zapominają o niej, szczególnie wtedy, gdy sex jest tylko sposobem na rozładowanie emocji, stresów. Nie wszyscy pamiętają o jej istotnej roli, o tym, że bez niej sex staje się mechaniczny i bezuczuciowy. Gra wstępna pozwala na rozbudzenie największych emocji.

Jak powinna wyglądać gra wstępna?

Pierwsza „fazą” gry wstępnej są delikatne pieszczoty, pocałunki, objęcia. To też głębokie, zmysłowe spojrzenia wyrażające pragnienie. Później pocałunki stają się coraz bardziej spontaniczne, pieszczoty bardziej intensywne. Wtedy kochankowie zapominają o całym świecie, a ich podniecenie wzrasta. Każda para ustala własne reguły tej zmysłowej gry. Każdy inaczej reaguje na dotyk, ma inne upodobania, dlatego warto porozmawiać z partnerem o tym, czego oczekujemy, co sprawia nam największą przyjemność. Czułe słówka w czasie gry wstępnej rozgrzeją atmosferę i podniecą jeszcze bardziej. Wielu mężczyzn podniecają wyszeptane do ucha słowa, które naprowadzą go na to jak chcemy być pieszczone. Lekkie naprowadzenie jego ręki na piersi, czy uda będzie dla niego doskonałą wskazówką, tak samo, jak erotyczne westchnięcia w chwili, kiedy jest naprawdę wspaniale. Trzeba pamiętać, że gra wstępna nie polega tylko na pieszczeniu najbardziej erogennych stref ciała, to także masaż pleców, szyi, brzucha. Delikatne pocałunki po całym ciele rozbudzą chyba każdą kobietę, a i mało którego mężczyznę pozostawią obojętnym.

W czasie gry wstępnej dozwolone jest wszystko, co podnieca i sprawia przyjemność. Czas poświęcony na rozbudzanie zmysłów jest ważny przede wszystkim dla kobiet, które osiągają podniecenie wolniej niż mężczyźni. Jednak nie znaczy to, że mężczyzna ma rozbudzać kobietę z przymusu, gra wstępna ma być wspaniałym przeżyciem dla obojga partnerów. Partner powinien jednak rozumieć, że jego ukochanej nie wystarczą dwa głębokie pocałunki i szybki masaż piersi żeby nabrała ochoty na seks! Kobiety potrzebują długiej gry wstępnej, bez pośpiechu, stresów i przymusu.

Doznania

Wielu mężczyzn uwielbia moment, kiedy ich partnerki stają się coraz bardziej zmysłowe, lubią sprawiać, żeby były maksymalnie podniecone. Chociaż zazwyczaj mężczyźni nie czerpią z gry wstępnej tylu przyjemności, co ich partnerki, to są dla nich fascynującym doznaniem, które pozwala na lepsze poznanie ciała ukochanej kobiety. Czasem początFkowo nie doceniają tych chwil, dopiero z czasem zaczynają poznawać jej walory, wiele jednak zależy tez od kobiet. Mężczyźni często obawiają się stosunku, boja się, czy uda im się zaspokoić partnerkę, a gra wstępna może te obawy pomniejszyć, a wręcz pozwala o nich zapomnieć.

Gra wstępna nie może być mechanicznym traktowaniem ciała partnera, albo nastawieniem się wyłącznie na własne doznania. Partner nie może zapomnieć, że nic nie da nastawienie się na pieszczoty wyłącznie narządów płciowych swoich partnerek. Kobiety lubią być pieszczone po całym ciele, nie lubią natomiast, kiedy partner skupia się wyłącznie na jednym miejscu. To samo dotyczy mężczyzn, oni też lubią delikatne pieszczoty pleców, pocałunki w kark, czy czułe słówka wyszeptane z rozkoszą. Ta zmysłowa gra pozwala dostroić się partnerom, dojrzeć do momentu, w którym oboje będą pragnęli połączenia.

Kiedy kobieta jest już w pełni pobudzona nachodzą też pewne zmiany w jej fizjonomii. Pochwa przygotowuje się na przyjęcie członka, ulega zwężeniu, przedsionek zaczyna wydzielać substancję nawilżającą. Piersi nabrzmiewają, brodawki twardnieją. Mężczyzna po zmysłowej grze wstępnej bez trudu osiąga erekcję, jego ciało się rozluźnia, a niektórym twardnieją brodawki. Nie tylko psychika, ale też ciała partnerów dochodzą do momentu gotowości na zbliżenie.

Ile powinna trwać gra wstępna?

Chociaż czasem podniecający jest „szybki numerek”, to zbliżenie staje się pełniejsze, kiedy poświęca się czas na przygotowanie się do tego momentu. Niewiele kobiet potrafi „z marszu” być gotowym na sex. Gra wstępna budzi emocjonalną więź między kochankami, często im dłużej trwa, tym wspanialszy jest stosunek. Bez niej seks jest zbyt mechaniczny i mniej zmysłowy.

Rejestracja jest darmowa i zajmuje 15 sekund!

Darmowe sex randki!