Bondage, Czyli BDSM Dla Każdego!

Skorzystaj z oferty portalu Cyberrandka.eu i umawiaj się na niezobowiązujące sex randki z dostępnymi w okolicy kobietami.

Rejestracja jest darmowa i zajmuje 15 sekund!

Umawiaj się na sex randki!

Ta tajemnicza nazwa niewiele Ci mówi? To krępowanie, czyli dobrowolne wchodzenie przez kochanków w rolę osoby dominującej lub uległej. Teraz już wiesz, co to bondage? Przed oczami masz odrażające sceny sadomasochistyczne? STOP! To wcale nie musi tak wyglądać! Techniki krępowania to nie formy hardcorowego seksu…Krępowanie może być subtelną grą przy udziale delikatnych tasiemek oraz przyozdobionych futerkiem kajdanek…W zależności od stopnia zaawansowania kochanków oraz ich potrzeb, bondage jest w stanie zaspokoić różne gusta. Ogromny wybór asortymentów do krępowania pozwala drapieżnemu kochankowi i romantycznej osobie znaleźć coś dla siebie….Spróbuj, a seks z bondage zapamiętasz na długo!

Urozmaicenie godne zaangażowania

Bondage to sposób na urozmaicenie nudnych, przewidywalnych zbliżeń. Polega na dobrowolnej rezygnacji z kontroli i pełnym, niczym nieograniczonym oddaniu się drugiemu partnerowi. Jedna osoba gra rolę osoby dominującej, druga uległej. Role się zmieniają. Każde zbliżenie może oznaczać różny ich podział. Podczas tak zaaranżowanego seksu (który ma w sobie wiele z gry aktorskiej) jedna osoba jest skrępowana przy pomocy kajdanek, tasiemek, sznura, szalika, krawata, paska…czy jakiegokolwiek innego przedmiotu, jaki trafi się pod ręką i okaże się odpowiedni…Druga natomiast tej pierwszej sprawia przyjemność, podczas której zaspokaja również własne potrzeby. W takim seksie liczy się nieprzewidywalność, spontaniczność, całkowita swoboda…Tylko niektóre pary umawiają się na słowo-klucz, po którego wypowiedzeniu gra się kończy. Większość decyduje się zaufać kochankowi w pełni…

Jak zacząć z bondage?

Marzysz o seksie, podczas którego masz zasłonięte opaską oczy? Chcesz w pełni poddać się partnerowi/partnerce, pozwalając na przywiązanie dłoni i nóg aksamitnymi wstążkami? Aż przechodzą Ci dreszcze na myśl, jak bardzo nieograniczona może być wyobraźnia Twojego partnera/partnerki? Seks z krępowaniem jest dla Ciebie!

Co jednak zrobić, by do bondage przekonać partnerkę lub zachęcić ją w taki sposób, by nie miała żadnych wątpliwości, że to rozrywka dla Was? Dla nieprzekonanych pań stymulująco może podziałać widok kajdanek z perełkami lub piórami marabuta…Niejedna Partnerka z pewnością doceni starania ukochanego mężczyzny, widząc piękny przedmiot, który może stać się pretekstem do wkroczenia w świat rozkoszy. Seks z krępowaniem nie będzie kojarzyła z technikami sadomasochistycznymi, ale z doskonałym urozmaiceniem gry miłosnej. Dlatego zamiast krępować ją przy pomocy paska wyjętego przed chwilą z zrzuconych spodni, lepiej wykazać się prawdziwą finezją… i wybrać jeden z zestawów dla początkujących. To się po prostu opłaca.

Od początkującego do zaawansowanego

Droga z bondage warto rozpocząć od zestawów dla początkujących: zaczynając od krępowania jedynie dłoni lub zasłaniania oczu, by z czasem unieruchomić również nogi oraz zdecydować się na produkty stworzone dla kochanków pozostających na stopniu zaawansowanym w sztuce bondage.

Zanim jednak rozpocznie się gorącą przygodę z krępowaniem warto na ten temat dowiedzieć się jak najwięcej. Tylko działania, które będą akceptowane przez oboje partnerów mogą skończyć się falą niekończących się orgazmów. Gdy jeden z kochanków złamie zasady, gra może stać się niebezpieczna. Mimo że w bondage chodzi o to, by zaskakiwać partnera, trzeba to robić mimo wszystko w dość przewidywalny sposób…

Bondage – jak krępować?

Zwykły seks nie daje tyle możliwości co bondage. Sztuka krępowania prowadzi o tyle do rozkoszy, o ile jest wykonana w umiejętny sposób. Korzystając z gadżetów erotycznych, możemy mieć pewność, że wspólny seks nie skończy się obtarciami i siniakami, spowodowanymi nieumiejętnym przywiązaniem drugiej osoby, ale będzie obfitował tylko w naprawdę niesamowite wrażenia. Dzięki konstrukcji gadżetów erotycznych można mieć poczucie panowania nad sytuacją.

W tej kategorii zabawek najpopularniejsze są satynowe opaski na oczy. Te proste produkty dają wiele korzyści… Dzięki nim można wykluczyć jeden podstawowy zmysł i tym samym wyostrzyć pozostałe – sprawiając, że każdy dotyk będzie elektryzował. Gdy nie wiadomo, co za chwilę się wydarzy, każdy ruch, muśnięcie dłonią czy językiem stają się wyjątkową niespodzianką, którą wkrótce zwieńczy wyczekiwany i…. wybłagany finał.

Bondage – zabawki i pomysły

Kajdanki

Bardzo popularne są również kajdanki, które stanowią jeden z najchętniej wybieranych prezentów na wieczór panieński. Oprócz klasycznych kajdanek z futerkiem, coraz większym zainteresowaniem cieszą się również kajdanki z perełkami. Zamiast jednak kajdanek można postawić na produkt bardziej wyrafinowany: satynową wstążkę, którą oprócz krępowania można zasłonić oczy, czy nawet użyć do kneblowania. Ciekawą propozycją są kajdanki stworzone do mocowania na drzwiach…

Zestawy bondage

Dobrym pomysłem jest również zdecydowanie się na zestawy: w jednym opakowaniu znaleźć można przykładowo mankiety na ręce, na nogi, maskę na oczy. Prawdziwym hitem są zestawy dedykowane nowożeńcom, początkującym oraz bardziej zaawansowanym w sztuce krępowania parom. Te ostatnie służą do dominacji nad jednym z partnerów: produkty w formie skórzanych pasów oraz obręczy zakładanych na różne partie ciała.

Satynowe gadżety

Gadżety do bondage mogą być wykonane z satyny, organzy, piórek, skóry, zamszu, perełek, pianki neoprenowej. Dostępne są w różnych kolorach: zaczynając od bieli, poprzez odcienie czerwonego i różu, a kończąc na kolorze czarnym.

Rejestracja jest darmowa i zajmuje 15 sekund!

Darmowe sex randki!